fbpx

Leiskimės į Mėlynojo Namelio 🏠 pasaką, – „Sarasvati“ studijoje, lapkričio 10d., Kaune.

Pasakos iš tiesų pildosi, jei jomis tiki!
Tai jau penktoji gyva kelionė lyg pasakoje! Ši pasaka ves į gebėjimą išsakyti jausmus, o praktika puoselės minčių darną. Tai mūsų kelionės antroji pusė.
Pirmosios keturios pasakos jau yra paskelbtos grupėje GeroTau ar Youtube, tad leiskimės į šią besitęsiančią kelionę kartu.

Keliausime į ketvirtąją Mėlynojo Namelio – vidinę kelionę, kurią ves pasakos autorė Živilė Buinevičiūtė. Gyvą pasakojimą lydės muzikiniai intarpai – grosiu smuiku, džiunglių būgnais, koshi varpeliais, dainuosiu ir kt.
Kviesiu vaikus bei suaugusius atlikti praktiką, kuri puoselės minčių ir bendravimo darną. Šiame namelyje mes išgirsime apie aštrius kampus, liniuočių, plauktukų bei barškučių įtaką. Leisimės į praktikas, kurios atskleis apie mūsų tvyrantį šurmulį mintyse.

Vidinis Lobis – tai septynių pasakų ciklas, tačiau kiekviena pasaka turi savo unikalią istoriją, muziką, tad galima dalyvauti bet kurioje pasakoje ar visame jų cikle..

”Mergaitė vardu Ema visada norėjo paliesti vaivorykštę ir pajusti kiekvieną spalvą. Taigi šiuose nameliuose Ema susipažins su paslėptomis vertybėmis, atras būdų ir praktikų, kaip įveikti baimes, ir atsikratys slegiančių lyg akmuo jausmų. Ji gyvens gamtoje, suvoks jos gyvybės paslaptis. Kiekviename namelyje ras paruoštas užduotis, kurias įveikus laukia stebuklas”.

Ruošiantis šiam nameliui rašykime kiekvieną dieną dienoraštyje: myliu…
linkiu meilės…
Kam neteko dalyvauti pirmose pasakose, linkiu išklausyti pirmąsias tris Youtube kanale – GeroTau.
https://www.youtube.com/channel/UCEMMUPmaRgfmhMa2gEwZd6g

Sergantiems į šią pasaką rekomenduojame nevykti. Pasitarkite su organizatore jei abejojate.

Registracija:
gerotau@gmail.com
Facebook ‘GeroTau’ grupėje ar
Telefonu: +37062780870
Papildoma informacija po registracijos.

Renginys vyks: Savanorių pr. 363, durų kodas: 0315 (keirėje pusėje nuo Pizza Arena)

Vidinio Lobio knyga: 7€

Renginys vyks: lapkričio 10d. 15:10 – 16:40val.
Renginio trukmė: 1,5val.

Ši pasaka labiausiai įtraukia vaikus nuo 7 iki 12 metų ir suaugusius, kurie nori patirti pasakų stebuklus.

Nuoroda atvykstantiems: https://www.google.com/maps/place/Savanorių+pr.+363,+Kaunas+49425/data=!4m2!3m1!1s0x46e718f854f4259d:0xd71c996c2cbf829f?sa=X&ved=2ahUKEwjZl-6UotHlAhWQfZoKHRCNCegQ8gEwAHoECAoQAQ

Iki malonaus,
Živilė Buinevičiūtė (Emalleur)