fbpx

veikla ir paslaugos

Eidama dvasiniu keliu, patyriau sunkių išbandymų, tačiau tai man padėjo ieškoti tikrojo kelio, įgyti įvairių įgūdžių, padedančių gyventi su sielos ramybe. Esame nuolat mėtomi sunkumų ir apsupti skubios kasdienybės suirutės, todėl yra naudinga atrasti ašį, kuri padeda lengviau pereiti šiuos išbandymus. Pasiekti harmoniją ir išmokti pažinti save, reikia pastangų.

Jei esi pasiruošęs pradėti eiti savo vidiniu meilės kupinu keliu, mes einame ta pačia kryptimi. Tai pirmas ir svarbiausias žingsnis ramybės ir laimės link, o priemonėmis kaip tai pasiekti, su malonumu, su Jumis pasidalinsiu.

Mano tikėjimas yra paremtas meile bei septyniomis Vidinio Lobio pagrindinėmis vertybėmis.    

Misija  vaikų bei šeimos vidinė harmonija. Darnus santykis su esybe bei išorine aplinka.

Vizija  vidinė vaikų esybės harmonija. Siekiant sąmoningumo, kūrybingumo, saviraiškos bei vertybių puoselėjimo kartu su pasaka bei meditacija. 

Vertybės – meilės ir esybės kalba; atvirumas ir laisvė būti savimi auklėjant asmenybę kartu su vertybėmis.

Knyga

„Vidinis Lobis”

Meditacijos kursas

Pykčio ir agresijos valdymas

knyga vidinis lobis“ 

 Laukinės gamtos apsuptyje stovėjo septyni mediniai nameliai. Jie švietė skirtingomis vaivorykštės spalvomis ir kiekvienas slėpė po spalvingą istoriją. Septyni – stebuklingas skaičius: savaitė turi septynias dienas, yra septyni muzikos garsai, septynios vaivorykštės spavos ir tiek pat pasaulio stebuklų. Mergaitė vardu Ema visada norėjo paliesti vaivorykštę ir pajusti kiekvieną spalvą. Taigi šiuose nameliuose Ema susipažins su paslėptomis vertybėmis, atras būdų ir praktikų, kaip įveikti baimes, ir atsikratys slegiančių lyg akmuo jausmų. JI gyvens gamtoje, suvoks jos gyvybės paslaptis. Kiekviename namelyje ras paruoštas užduotis, kurias įveikus laukia stebuklas. 

„Vidinis Lobis“ pasakos yra skirtos mokyklinio

amžiaus vaikams, tinkamos visai šeimai

Šiuolaikiniai vaikai sunkiai susikaupia ties užduotimis ar atsipalaiduoja. Nemažai mokymosi įstaigų veda sąmoningumo bei emocijų valdymo užsiėmimus, kad vaikai atsipalaiduotų nuo patiriamo spaudimo ar streso, o taip pat lavintų emocinį intelektą bei koncentraciją.

Pasaka tarsi gyva, patirta autorės dvasinėse kelionėse. Ji skleidžia daug gamtos paslapčių ir simbolikos. Joje yra ne tik pamokančios istorijos, bet ir psichologų pateikta metodika. Šią metodiką galima naudoti emocijų valdymui bei harmoningam požiūriui į save ir aplinką.

Knygelės kaina 7 eur + pašto paslaugos (arba pasiimti asmeniškai).

knygelės pristatymas

Širdingai džiaugiuosi, jog vis daugėja įstaigų, atvirų vertybių bei sąmoningumo lavinimui. Su malonumu organizuoju knygelės pristatymus mokyklose, darželiuose, vaikų šventėse bei įvairiose stovyklose. 

Visas septynias pasakas pristatau su gyvos muzikos intarpais bei judesio praktikomis. Šios pasakos nevaržo įsitikinimai, ji puoselėja vertybes. Erdvėje sukuriu jaukumą, skleidžiu išmintį, muziką bei gamtos paslaptis.

Muzika yra mano didžioji kalba kartu su skleidžiama harmonijos energija. Tai atskleidžiu pasakėlių įrašuose. Pasakos, jų įrašai, muzika bei prodiusavimas yra sukurta bei išpildyta pačios. Kartu su šiomis pasakomis noriu perteikti vertybes, vienį ir tai perteikti vizualiai, per klausą, na ir gamtos kvapais per gyvą pasakų pristatymą.

Kiekvienos pasakos pasirodymas vyks apie 50min. Šis pasirodymas bus atgaiva kūnui ir sielai.

meditacijos kursas

Meditacija – tai vidinė laisvė, kurią puoselėjant, galime atskleisti savo Vidinį Lobį išorėje.

Šiais, 2019-taisias metais, įgyjau meditacijos mokytojos statusą Britų meditacijos mokykloje. Šis kursas supažindins Jus su meditacijos sąvoka, pakeis požiūrį bei nuostatas į ją, o taip pat sužinosite jos istoriją, moksliškai įrodytą naudą bei įvairius meditacijos tipus, tarp kurių atrasite artimiausią ir naudingiausią sau. Taip pat išmoksite gilių atpalaidavimo technikų, kurias sudarys septyni elementai. 

 

Rekomenduojamas septynių meditacijų kursas nedidelei grupei žmonių. Kurso trukmė – septyni susitikimai po 1.5 val. Kursas skirtas vaikams nuo 12 metų bei suaugusiems.

pykčio ir agresijos valdymas

Kiekvienas esame susidūrę su jausmais, kurie atrodo verda viduje ar esame išlieję šias neigiamas emocijas aplinkiniams. Ši konsultacija padės surasti atsakymus bei metodus, kurie padės atverti širdį, padės harmonizuoti užplūdusius jausmus ar emocijas, kad jie neperaugtų į pyktį ar agresiją.  

ABC Awards – pykčio ir agresijos valdymas – 2018

Jaučiame didelę ir nuoširdžią pagarbą ir dėkigumą „Vidinis Lobis“  autorei Živilei. Buvome knygutės pristatyme su sūnumi, kur ją ir įsigijome. Nuostabiai praleista diena ir dar nuostabesnė knyga! Tikrai rekomenduoju įsigyti kiekvienam! Ras atsakymus ne tik mažos širdutės, bet ir didelės! Ačiū Jums labai, kad esate! 

Aura

„gero tau“

 Info@gerotau.lt 

 

siųsti el. laišką

Sekite „Gero Tau“ naujienas bei įrašus Facebook ir Instagram tinkluose