fbpx

Leisk sau pajusti pilnavertį pavasarį, prabus ne tik gamta, bet ir tavo gyvybinė energija.

7 ČAKRŲ SAVIUGDOS KURSAS NUO KOVO 11 iki BALANDŽIO 2 d.

Čakrų pagrindinė sveikatingumo filosofija – laisva energijos tėkmė. Čakros neturi svorio ir nustatyto dydžio.

Šis kursas yra skirtas tiek vyrams, tiek moterims.

Tai besisukantys energijos centrai ar sūkuriai. Dažnai vaizduojamos kaip lotoso žiedas.

Mus supa įvairūs dažniai ir vibracijos. Norint jaustis harmoningam, pilnaverčiui ir laimingam, svarbu aktyvuoti visus septynis energijos centrus, kurių yra ir daugiau.

Čakros yra artimai susijusios su Joga ir Tantra. Septynių čakrų aktyvavimas ir balansavimas – tai būdas sujungti žmogiškumą su dieviškumu.

Šis kursas skiriasi nuo kitų tuom, kad išgirsite įvairių gilių temų, struktūrą ir patirsite įvairias praktikas. Jas galėsite pritaikyti kasdienybėje ir įvairiose gyvenimiškose situacijose. Šios praktikos yra specialiai atrinktos kursui, po aktyvaus dalyvavimo retreatuose, taip pat įgytos patirties kvalifikuotuose kursuose. Analizuosime svarbias ir gyvenimiškas temas, sujungsime daug psichologinių žinių į vienį, pažinsime save ir rasime būdų kaip išeiti iš ‘užburto rato’.

 

Kursas atskleidžia pagrindinių 7 čakrų: simboliką, tikslą, energetinę vietą, elementą (stichiją), spalvą, vystymosi laikotarpį, teises, identitetą, traumos priežastis, fizinius sutrikimus, kristalus, aromaterapiją, dominuojančias planetas, maistą, balanso aspektus, pertekliaus ir deficito požymius bei jų gydymą.

 

Aštuoni susitikimai bus skirstomi į šias dalis:

Įžanga, aptarimas. (5 min)

I TEORIJA – kiekvienos čakros atskira analizė pagal išvardintas temas (50 min)

Trumpa pertrauka (10 min)

II PRAKTIKA – meditacija, gydantys pratimai ar kontempliacija (30 min)

III KLAUSIMAI/ATSAKYMAI (15 min.)

Asmeniniai klausimai visada yra laukiami prieš kursą, kurso metu ir po jo. Aktyvi Facebook grupė kurso metu skirta klausimams.

Mes visi turime teisę į laisvą energijos tėkmę, tereikia išlaisvinti ją ir leisti jai tekėti lyg upei be užtvankos.

Įvadinis renginys apie čakras, jų vystymosi laikotarpius, jau įvykęs, tad jį galima pažiūrėti ‘GeroTau’ facebook grupėje. – https://www.facebook.com/GeroTau/videos/482040906476914

Kursas prasidės KOVO 11 d. bus paskelbtas Facebook ‘GeroTau’ grupėje ir tinklapyje gerotau.lt

Gyvos transliacijos susitikimo laikas nuo 9:00 iki 11:00 val.

(Vakarinė grupė taip pat yra organizuojama. Renginys bus paskelbtas atskirai. Datos tos pačios, o laikas nuo 18:00 iki 20:00 val.)

 

Susitikimai įvyks ZOOM programoje. Pagrinde yra svarbus gyvas dalyvavimas. Kiekvieno susitikimo įrašai bus suteikti.

Susitikimų datos:

Kovo: 11, 15, 18, 22, 25, 29 d.

Balandžio: 1 ir 2 dienomis.

Balandžio 2 gyvas virtualus dalyvavimas yra būtinas, kadangi nebus įrašo (laiką grupei norint bus galima pakeisti). Kai tik bus galimybė būtinai organizuosime susitikimą gyvai esantiems Lietuvoje.

Tiems, kas esate visiškai nesusipažinę su čakromis, linkiu išklausyti įvadinį renginį, o taip pat perskaityti ar išgirsti ‘Vidinio Lobio’ pasakas. Knygą galite įsigyti knygynuose, pasakų įrašus pas mane. Taip galėsite įtraukti į šią vidinę kelionę savo visą šeimą.

Saviugdos kursas yra skirtas tik suaugusiems.

KURSO BILIETO NUORODA: https://www.eventbrite.com/e/vidinis-lobis-7-cakru-saviugdos-kursas-tickets-143586774909?aff=ebdssbonlinesearch&fbclid=IwAR13QyYUl4K4DUImlVjwXJK71jaYyr1xIfRlJYXetVqbOqikflORyLQk_mY

Daugiau apie mane: gerotau.lt

El. paštas: info@gerotau.lt

Telefono numeris: 862780870

Šis saviugdos kursas nėra pririštas prie religijos, tad į kursą yra priimami visi su savo tikėjimu ir vertybėmis, gerbiant kiekvieno pasirinkimą.