fbpx

PARAMA (energetiniai mainai)

Mano iškalba kalba ne žodžiais, bet muzikos garsais, septyniomis vertybėmis, septyniomis melodijomis, septyniais stebuklais ir septyniomis vaivorykštės spalvomis. Dėkoju, kad esi, dėkoju, kad esi vienio jėgoje. 

JŪSŲ PARAMA MAN LEIS SKLEISTI ŠVIESĄ Plačiau 

 

Mano kelias – meilės kelias. Mano siela pasirinko vaikus, jų harmoningos asmenybės vystymą. Kartu su meile, muzika, kūryba, lavinama vaizduote bei vertybėmis trokštu atverti vaikų unikalų vidinį pasaulį. Išreikšta kūryba – tai pomėgis, kuris atskleidžia vaiko unikalumą.

‘Menas padės jums auklėti vaikus. Jis bus antroji motina.Netikėkite tais, kurie kalbės, kad muzika ir šeima nesuderinama. Juos reikia sulieti į vieną  – K. Antarova.

Žemėlapis slypi mūsų viduje, man jį pavyko susigrąžinti ir atrasti Vidinį Lobį, gal todėl, kad viską, kuo dalinuosi, išgyvenau, perfiltravau, reflektavau, patyriau ir praktikavau pati. Savo Vidinį Lobį atradau apkabinus savo vidinę mergaitę. Susigrąžinau muzikos gausą, pasakas, o taip pat laisvę ir vertybių pamatą.

Mano misija yra įkvėpti šeimas puoselėti tarpusavio ryšį bei vertybes. Tai darau iš pašaukimo, nors tikrai ne kartą pažvelgus iš proto pozicijos klausdavau savęs, ką tu darai, juk tavo amžiaus merginos elgiasi ir siekia visai kitokių tikslų, bet mano širdis nebeleidžia priimti kitokių sprendimų.

Esu dėkinga už kiekvieno pagalbą, ar tai būtų pasidalinimas mano įrašais ar knygele, ar tai būtų šypsena ar kita pagalba. Šiuo metu man taip pat labai svarbi ir materialinė pagalba, kadangi noriu, jog ši misija pasiektų kuo daugiau šeimų. Noriu gerinti kokybę, skleisti aukštos vibracijos turinčių instrumentų sąrašą. Jais groju gyvos pasakos metu.

Taip pat, kad pasiektų jus naujienos yra labai svarbu investuoti į marketingą.

Artėja muzikinis projektas, kuriame noriu rašyti šviesos muziką, kuri bus gydanti ir harmonizuojanti visus energetinius šaltinius. Su šia muzika mes ne tik atrasime ramybę, bet ir judinsime fizinį kūną taip kaip jaučiame. Šis projektas reikalauja naujos technikos, profesionalios studijos įrašams, bendradarbiavimo su prodiuseriais, kurie išmano elektroninę muziką, kadangi pati būsiu atsakinga už melodijas, instrumentų parinkimą, kūrybą, išmintį ir apjungimą elektroninės muzikos kartu su gyvais instrumentais. Jaučiu, kad to mums labai reikia gyjimo procese, išlaisvinant savo Vidinį Lobį.

Mano iškalba kalba ne žodžiais, bet muzikos garsais, septyniomis vertybėmis, septyniomis melodijomis, septyniais stebuklais ir septyniomis vaivorykštės spalvomis. Dėkoju, kad esi, dėkoju, kad esi vienio jėgoje.